Doplňkové pohřební služby

Převozy zesnulých

Zajistíme pro Vás přepravu zesnulých občanů po celé České republice i v zahraničí. Převozy zesnulých zajišťujeme vlastními vozy Ford Transit. Pro zahraniční převozy, které také nabízíme, využíváme i smluvní partnery. Obstaráme pro Vás také všechy náležitostí a vyřízení dokladů. Pohřební služba Tranquillitas Praha dbá především na spokojenost klientů.

Zahraniční pohřební služby

Pohřební služba Tranquillitas Praha zajišťuje kompletní služby při transportu zesnulého z kteréhokoliv místa ve světě do ČR, včetně převozu cizích státních příslušníků z ČR do zahraničí.

Zajištění této přepravy zahrnuje následující služby:

  • obstarání příslušné rakve se zinkovou vložkou v souladu s mezinárodními předpisy
  • převoz zesnulého v rakvi vozem Ford Transit
  • leteckou přepravu a také následný převoz z letiště do místa určení v ČR
  • vyřízení všech nezbytných dokladů a povolení pro přepravu,
  • vyřízení úmrtního listu a legalizace dokumentů

Zajišťujeme také přepravu z ČR do zahraničí. I v tomto případě je přeprava uskutečňována autem či letecky.  Převozy opět probíhají našimi vozy Ford Transit. Zajistíme let z letiště Václava Havla v Praze a vyřídíme veškeré potřebné dokumenty. V případě, že je nutná balzamace zesnulého, provedeme i tuto službu. Samozřejmostí jsou pro nás také náboženské obřady, které jsou v některých případech nutné před uskutečněním převozu.

Na základě přání pozůstalých nabízíme jako alternativu také přepravu urny s popelem zesnulého na českou či zahraniční adresu.